Jump to content

PROPOZYCJA Nowe zmiany

ToNieRubi
 Share

Recommended Posts

1. IsAnRubi_XX

2. Caly serwer

3. Zmiany

4.No to tak, na wstepie musze powiedziec jak bardzo mnie cieszy mozliwosc grania znowu w SkyWars regularnie haha. Jednak wracajac, chcialbym zaproponowac pewne zmiany na kazdym trybie tej gry. JEDNAK BEDE WSPOMINAL DUZO PROPOZYCJI KTORE KIEDYS BYLY I ZOSTALY ODRZUCONE/ZAAKCEPTOWANE JEDNAK POLECIAY W KĄT

SKYWALLS - Usuniecie 

INFORMACJE DO NIEUSUWANIA ZNAJDZIECIE NA DOLE POSTA W PROPOZYCJACH SERWEROWYCH

Pierwszy tryb jest do usuniecia. Obstawiam, ze na skywalls startuja max 2 areny dziennie lub moze wcale.

Usunalbym ten tryb, gdyz nikt w to nie gra, a zrobiloby sie wiecej miejsca.

SCB - Nowe klasy, nerfy (Propozycja, moja, krycha, kamkamka)

Oczywiscie nowa edycja (jak pewnie w kazdym trybie by sie przydala) ale przede wszystkim nowe klasy i jakies nerfy

ENDER DRAGON - z 5 perel na 3

SZKIELET - Wywalic punch

KROLICZEK - Ulepszenie marchewki, z knockbacka I na knockbacka II

NOWE KLASY :

Klasa dla gracza: BAŁWAN: biała zbrojka skórzana, śnieżka(sharpness 2, knockback 1) efekt speed 1

Klasa dla Vipa: KURA: szara zbrojka skórzana prot.1, piórko(sharpness 3) 20% szans że przeciwnik dostanie efekt zatrucia przez 10 sek.(chodzi o to że jak zje sie surowe mięso kury to jest szansa że sie dostanie efekt zatrucia)

Klasa płatna(15000 monet): DIAMENT: błękitna skórzana zbrojka, diamentowy kilof (knockback 1 sharpnes 1) ALTERNATYWA : ta sama zbroja, diamentowa siekiera

THE BRIDGE - wyroznienie 

Najlepszy gracz rozgrywki tb dostawał by dodatkowe monety np.5 i uznawał by sie za MVP rozgrywki. Działało by to na takiej podstawie że gracz który zabił najwiecej osób( GOLI NIE, BO GRACZ DEFENSYWNY NP W 2V2 ICH NIE ZDOBYWA)  zostawał by MVP. I w statystykach mogło by zostać dodane ilość zostaniem MVP

BUILID BATTLE - odswiezenie 

Proponuję Aby w oczekiwaniu na start areny dało się wybrać temat, byłoby ich 5.

Jeśli gracze na arenie mieliby po tyle samo punktów, dla nich przewidywany byłby remis

Gracz który w danym miesiącu zdobyłby najwięcej punktów, otrzymałby tytuł Budownika Miesiąca - czyli Jego skin widniałby na lobby trybu Build Battle, oraz otrzymałby dodatkowe 1500 monet.

Blokada aby zapobiec graczom, którzy dają cały czas ocenę 3 razy nie, proponuję że gdy nadużyją tej oceny w trakcie arenki ich praca byłaby wykluczona. Liczba ocen 3 razy nie musiałaby stanowić 70%-100% wszystkich ocen danego gracza.

BED WARS - zamiana itemow, sklep, kolor

Szczerze, to chyba bym zamienil platforme dla VIP na sniezki albo wedke

i oczywiscie dorobil sklep bw ktory mialbyc od 4 lat xD

Zmienic tez trzeba kolor zbroji gracza w teamie AQUA, gdyz ten jest ciemnoniebieski a powinien byc morski, przez co duzo graczy sie czesto myli

Urozmaicilbym lozka, do kazdego koloru teamu ten kolor lozka

HNS - Hide and kill, asysta, usuniecie/zmienienie ilosci roznych zwierzat i blokow

Wiem wiem, że mowicie ze w nowej edycji bedzie zbalansowana walka miedzy szukajacymi a chowajacymi, ale narazie to wyglada tak, ze taki Elmaciao z djkubsonem beda na arenie jako chowajacy, ktorzy maja wszystko wymaxowane, a przeciwko bedzie WiktorYT518 i MaciekBrawlStars, ktorzy dopiero zaczynaja grac i wiedza tylko, ze trzeba bic bloki to moze sie kogos znajdzie. Oczywiscie po okolo 1,5 minucie oboje zgina z rak chowajacych tracac szanse na wygrana. Zbalansowalbym to tak, ze 1 szukajacy moze zabic tylko raz, a jak UDEZRY drugi to sam staje sie szukajacym. 

Asysta - Poprostu gracz ktory ostatni uderzyl chowajacego badz szukajacego przed zabiciem przez innego gracza, dostawalby astyste i jakies tam monety, imo proste do zrealizowania

I imo out z wilkami, plotkami i kratami, mimo ze maja takie samo hitboxy to mam wrazenie ze ciezej je trafic.

Zmniejszenie ilosci sniezek. Gonisz takiego wilka a on w ciebie nawala tymi sniezkami, masz wrazenie ze jest ich nieskonczenie wiele

SKYWARS - Nerf, nowe mapy

Ostatnio nowa edycja, dlatego pododawalbym nowe mapy, bo jest ich zdecydowanie za malo : DYNIE, ZIMOWA, LESNICZOWKA, BUDOWA, BIOMY

Znerfilbym rowniez klase RYBAK, gdyz na mapie DYNIE jest ona zbyt op. Zmniejszylbym knocka 2 na 1 i dal jakas skorzana klate i spodnie

CAVEWARS - nic

Jedyny tryb w ktorym raczej bym nic nie zmienial, poniewaz jest git, codziennie da sie zagrac.

EWENTUALNIE ZROBILBYM DRUGA POCZEKALNIE (tak dla urozmaicenia)

ARCADE - Nowe gierki, usuniecie innych?

No to tak

Kalambury : zostawiamy, mozna pograc czasami

Gorzej jest z quake czy gun game, je bym wywalil i dodal jednak duels i rozne takie gierki np berek

KALAMBURY STARTOWALBYM Z MINIMUM 3 GRACZAMI NIE Z 5 TAK JAK JEST

TNT RUN bym zostawil bo tez czasami mozna pograc, aczkolwiek tez zanika tak jak tryby wyzej

THE WALLS - Usuniecie 

Ciezko mi to pisac :c ale jednak the walls tez bym usunal, blizniacza sytuacja jak ze skywallsami

VD - nic

Tutaj nie bede sie wypowiadal, gdyz gralem w to bodajze 2 razy dawno max fala 171 i poprostu zapomnialem jak to wyglada

SG/SBSG - Nerf klas

Przydalyby sie nerfy takich klas jak pirat, czy paladyn bo poprostu wiem ze one sa mocne, jednakze podobna sytuacja jak w punkcie wyzej, dawno nie gralem ale takie propozycje byly i to bardzo duzo

PROPOZYCJE SERWEROWE

NPC - Działalo by to ta że na każdym lobby stał by npc ze skinem najlepszego gracza danego trybu w miesiącu. Po miesiącu by się resetowało i gracz który by miał najwiecej wygranych w np bw by jego skin byl na npc. Np 1v1 bw skin gracza by byl ktory najwiecej wygral w danym miesiacu i tak w kolko i we wszystkich trybach.

KOMENDA /zapros - TYLKO I WYLACZNIE NA MARTWYCH TRYBACH! Mozna by bylo jej uzywac powiedzmy wchodzi sie do poczekalni the walls i wiadomo nikt nie wbija, to uzywamy komendy /zapros i zaproszenie na taka arene pokazywaloby sie wszedzie na czacie na serwerze! Latwiej by bylo zagrac w takie the walls albo skywalls. JEDNAK zeby ograniczyc spam, mozna bedzie jej uzyc raz na 5 min (powiedzmy) i tylko i wylacznie przez 1 gracza! Imo spoko propozycja

BLOKADA WULGARNYCH NICKOW - Zawuazylem ze jest bardzo duzo graczy z wulgarnymi nickami. Jesli jest taka mozliwosc, to zastosowalbym filtr, dzieki ktoremu gracz ktory ustawil sobie nick na np Jestes Ku**a to zeby nie wpuszczalo go na serwer i pokazywal sie komunikat, zeby zmienil nick.

ROZNORODNOSC EVENTOW - Jednak chyba te eventy bym robil czesciej, zeby gracze razem sie integrowali np jakies zabawy zespolowe, bo narazie eventow brak a taki Maciek985 bedzie mial frajde jezeli np wygra event na najlepsza budowle czy np zabawa w berka. 

I to chyba wszystko, moze jakas propozycje wezmiecie ? hehe

POZDRAWIAM

IsAnRubi_XX

Ale tasiemiec, przejdźmy do analizy
Skywalls - tutaj niestety zgoda z powodu niegrywalności

SCB - Głosy z pierwszej połowy tamtego roku o nowej edycji coś ucichły ale gdzieś tam w głębi serca jednak jest nadzieja

Co do klas, nerfy spoko, a te Twoje to poza kurą też ujdą.
TB - tutaj nie mam zdania ale wydaje sie być git

BB - ok tu mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Pomijając że jakoś nie widze rozwijania tego trybu to miło byłoby zobaczyć takie cuda

BW - tu mam mieszane uczucia bo chyba nikt tu nie przychodzi dla bedów XD, nie oszukując się trzeba przyznać że są lepsze serwery i dalsze pchanie w bedwarsy to dla mnie nie jest dobre rozwiązanie ale co do tych propozycji nie widze ich zbytnio, kolory łóżek są bodajże od 1.12 ale może jakiś plugin by rozwiązał sprawę

HNS - no każdy chyba wie jak tu wygląda gra XDD zbalansowanie jest potrzebne ale jakoś nie widze tego żeby to weszło w życie, ja bym dodał np thronsy na początkową zbroję szukającego i zabranie ochrony z kolczatki 5 poziomu chowającego. Wilki w sumie można wywalić, płotki też ale kraty można zostawić bo na wersji gdzie gra większośc osób mają hitboxa na cały blok. A co do śnieżek to nie ma aż takiej tragedii więc tu się nie zgadzam

SkyWars - tutaj dla mnie wszystkie knocki są do wywalenia. To nie są prawdziwe sw jakie pamięta się ze starej starej edycji tylko konkurs kto kogo zepchnie, nie ma tego elementu walki ponieważ został zmiażdzony przez hegemonię tej rybki. To tak strasznie zniechęca do dalszej gry gdy wchodzisz na tą samą arenę x razy z rzędu żeby zostać zepchniętym tą rybką.
CaveWars - tutaj dałbym stare lobby które było tuż po wystartowaniu trybu jakiś krótki okres czasu, to takie w kulce. Jakieś takie bardziej przyjazne było niż ten szary kamień z opadającą lawą i jakimiś brzydkimi, szarymi dźwigami i torami które można zniszczyć paintballem

Acarde - w sumie to się z Tobą zgadzam co do zamiany gungame i quake, zmniejszenie na kalamburach w sumie też dobre i tnt run może zostać

TW - ja bym zostawił, jednak to jest coś oryginalnego co jest nie na każdym serwerze jak np bedy czy sw

VD - jak Derpowi uda się coś z silnikiem ogarnąć to zapisywanie statystyk co falę co pisałem w propozycji jakoś rok temu

SG - nerfy też by się przydały i jak dla mnie władca czasu albo do poprawy albo do wywalenia, jak taki Maciuś z Piotrusiem zechcą pograć, nie wiedzą gdzie są skrzynki a taki Ender czy Fabian użyją władcy a oni będą goli i weseli to szanse mają marne

Co do tych ostatnich: może nie jeden gracz a 3-5 na takim ładnym podium, komenda na zaproszenie jak najbardziej spoko, blokada nicków także chociaż nie wiem czy to by miało sens bo zawsze ktoś znajdzie sposób na ominięcie cenzury a eventy to dobry pomysł ale żeby zachęcić nowych graczy do udziału można tak raz na 2-3 godziny przez dajmy na to tydzień przed eventem żeby każdy mógł sobie tam załatwić czas na event.

Jeszcze tak na koniec od siebie: pchanie w BW czy SW nie jest dobrym rozwiązaniem. Umówmy się, każdy duży serwer to ma i to dużo lepsze od CG a gra tu wygląda tak, że na różnorodność graczy praktycznie nie ma szans. Lepszym pomysłem byłoby rozwijanie takich trybów jak TW, SCB, CW, HNS (chociaż tu nowi tak często zostają na dłużej) czy też SG, bo tam najczęściej spotkać znaleźć nowych graczy.

No i to by było na tyle, miłego wieczorku.

Co do NPC ze skinem najlepszego gracza oraz komendy zaproś jest zbędne dlaczego?

Komenda zaproś tak jak mówiłeś wysyłała by taki komunikat wszędzie co by się wiązało z dużym spamem, ponieważ kilka osób by wpisywało taką komendę to byłby wielki spam na chat.

Co do NPC ze skinem najlepszego gracza jest to totalnie bez sensu lepszym zastosowaniem było by gdyby dany gracz mógł ustawiać swojego skina na npc który widoczny byłby tylko dla niego.

Co do reszty jestem na tak.

1 minutę temu, 216cps napisał:

Komenda zaproś tak jak mówiłeś wysyłała by taki komunikat wszędzie co by się wiązało z dużym spamem, ponieważ kilka osób by wpisywało taką komendę to byłby wielki spam na chat.

ale przeciez napisalem, ze mozna bybylo tylko na martwych trybach i przez jedna osobe na 5 minut, taki komunikat bylby tylko 1 raz a nie po 3 5 np

14 minut temu, ToNieRubi napisał:

ale przeciez napisalem, ze mozna bybylo tylko na martwych trybach i przez jedna osobe na 5 minut, taki komunikat bylby tylko 1 raz a nie po 3 5 np

Jeśli by to zadziałało w praktyce to czemu nie.

24 minuty temu, 216cps napisał:

Co do NPC ze skinem najlepszego gracza jest to totalnie bez sensu lepszym zastosowaniem było by gdyby dany gracz mógł ustawiać swojego skina na npc który widoczny byłby tylko dla niego.

Wiem co masz na mysli, ale bardziej tu chodzi o taka nagrode/wyroznienie najlepszego gracza miesiaca

24 minuty temu, ToNieRubi napisał:

Wiem co masz na mysli, ale bardziej tu chodzi o taka nagrode/wyroznienie najlepszego gracza miesiaca

Moim zdaniem lepsza by była opcja nagród za powiedzmy 1,2,3 miejsce w danej topce trybu np pod koniec miesiąca były by przyznawane takie nagrody.

1 godzinę temu, Miszan napisał:

Ale tasiemiec, przejdźmy do analizy
Skywalls - tutaj niestety zgoda z powodu niegrywalności

SCB - Głosy z pierwszej połowy tamtego roku o nowej edycji coś ucichły ale gdzieś tam w głębi serca jednak jest nadzieja

Co do klas, nerfy spoko, a te Twoje to poza kurą też ujdą.
TB - tutaj nie mam zdania ale wydaje sie być git

BB - ok tu mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Pomijając że jakoś nie widze rozwijania tego trybu to miło byłoby zobaczyć takie cuda

BW - tu mam mieszane uczucia bo chyba nikt tu nie przychodzi dla bedów XD, nie oszukując się trzeba przyznać że są lepsze serwery i dalsze pchanie w bedwarsy to dla mnie nie jest dobre rozwiązanie ale co do tych propozycji nie widze ich zbytnio, kolory łóżek są bodajże od 1.12 ale może jakiś plugin by rozwiązał sprawę

HNS - no każdy chyba wie jak tu wygląda gra XDD zbalansowanie jest potrzebne ale jakoś nie widze tego żeby to weszło w życie, ja bym dodał np thronsy na początkową zbroję szukającego i zabranie ochrony z kolczatki 5 poziomu chowającego. Wilki w sumie można wywalić, płotki też ale kraty można zostawić bo na wersji gdzie gra większośc osób mają hitboxa na cały blok. A co do śnieżek to nie ma aż takiej tragedii więc tu się nie zgadzam

SkyWars - tutaj dla mnie wszystkie knocki są do wywalenia. To nie są prawdziwe sw jakie pamięta się ze starej starej edycji tylko konkurs kto kogo zepchnie, nie ma tego elementu walki ponieważ został zmiażdzony przez hegemonię tej rybki. To tak strasznie zniechęca do dalszej gry gdy wchodzisz na tą samą arenę x razy z rzędu żeby zostać zepchniętym tą rybką.
CaveWars - tutaj dałbym stare lobby które było tuż po wystartowaniu trybu jakiś krótki okres czasu, to takie w kulce. Jakieś takie bardziej przyjazne było niż ten szary kamień z opadającą lawą i jakimiś brzydkimi, szarymi dźwigami i torami które można zniszczyć paintballem

Acarde - w sumie to się z Tobą zgadzam co do zamiany gungame i quake, zmniejszenie na kalamburach w sumie też dobre i tnt run może zostać

TW - ja bym zostawił, jednak to jest coś oryginalnego co jest nie na każdym serwerze jak np bedy czy sw

VD - jak Derpowi uda się coś z silnikiem ogarnąć to zapisywanie statystyk co falę co pisałem w propozycji jakoś rok temu

SG - nerfy też by się przydały i jak dla mnie władca czasu albo do poprawy albo do wywalenia, jak taki Maciuś z Piotrusiem zechcą pograć, nie wiedzą gdzie są skrzynki a taki Ender czy Fabian użyją władcy a oni będą goli i weseli to szanse mają marne

Co do tych ostatnich: może nie jeden gracz a 3-5 na takim ładnym podium, komenda na zaproszenie jak najbardziej spoko, blokada nicków także chociaż nie wiem czy to by miało sens bo zawsze ktoś znajdzie sposób na ominięcie cenzury a eventy to dobry pomysł ale żeby zachęcić nowych graczy do udziału można tak raz na 2-3 godziny przez dajmy na to tydzień przed eventem żeby każdy mógł sobie tam załatwić czas na event.

Jeszcze tak na koniec od siebie: pchanie w BW czy SW nie jest dobrym rozwiązaniem. Umówmy się, każdy duży serwer to ma i to dużo lepsze od CG a gra tu wygląda tak, że na różnorodność graczy praktycznie nie ma szans. Lepszym pomysłem byłoby rozwijanie takich trybów jak TW, SCB, CW, HNS (chociaż tu nowi tak często zostają na dłużej) czy też SG, bo tam najczęściej spotkać znaleźć nowych graczy.

No i to by było na tyle, miłego wieczorku.

XD? Usuwać władcę czasu w obecnym stanie sg? Jest to jedyna rzecz która ułatwia rozegranie jakiejkolwiek gry żeby nie trwała za długo. Argument maciusiow jest bez sensu bo areny nie mają więcej niż 8 osób więc prawdopodobnie ludzie z topki ich zabija zanim zrespi się blitz star, ale zazwyczaj tego nie robią bo to skraca czas do dm'a albo zwyczajnie nie chce im się ich gonic. Jest to całkiem normalne ze ten kto zna skrzynki to powinien wygrać XD, ale przystosowanie pod grę na full osobową arenę jest bez sensu bo zazwyczaj nie ma nawet połowy areny zapełnionej, więc skracanie czasu do dm jest ulgą bo zaoszczędza gonienie się po całej mapie. Tym bardziej, że sg obecnie  przekształciło się trochę w uhc ze skrzynkami. Nie uważam to za coś dobrego, ale typowy element survival games zanikł ze względu na stałą grupę osób i ich małą ilość, więc władca czasu tym bardziej jest użyteczny. Chyba że magicznym tworem przywrócisz 20 osobowe arenki to możemy dyskutować o zmianach władcy. 

Propozycje fajne.

Podczas konkretnych prac na serwerze... czy to BW czy HNS, będziemy brali pod uwagę wszystkie propozycje dostepne na forum/discord.
Mały spojler ( tryb SkyWalls oraz TheWalls będzie usunięty a w ich miejsce staramy się ogarnąć coś innego ;) )
BW- oczywiście będzie sklep, czy inne dodatkowe zmiany.
Obecnie praktycznie kończymy prace nad oficjalną wersją SW, po niej będziemy działać (na 90%) nad BW.

Fajnie, że taki wątek odświeżony się pojawił.
Liczę na opinie co do twoich propozycji od pozostałych graczy.

Pomyślmy, czy po oficjalnej wersji SkyWars jest sens poświęcać czas na BedWars? Moim zdaniem nie, przynajmniej nie na ten moment, Dlaczego? Generalnie nie są tam wymagane jakieś wielkie zmiany. Zrobić jakiś zamiennik doublejumpa, dodać np. szkło, jakieś inne bloki i tak naprawdę to tyle. (nie wiem czemu każdy się tak uparł na ten sklep, który i tak nic ciekawego by nie miał). Myślę, że warto się skupić na trybach, które się wyróżniają i wciąż są grywalne. Ja bym proponował SCB. Świetny tryb, każdy go docenia a swoją aktualizacją naprawdę mógłby wiele zyskać (przypomnę że obecna edycja ma 7 lat). Propozycji była masa, chęci do pracy są, warto się zastanowić. 

Edited by Rivaser

• 2 months later...
Posted (edited)

W sumie zaciekawił mnie ten temat, więc także się wypowiem.

1) SkyWalls i TheWalls - Tu tak jak mówił Skid, tryby zostały usunięte, ma być coś w zamian (mam nadzieję, że Duelsy)

2) SCB - Prawdopodobnie tryb ma być aktualizowany, na pewno przyda się duży update, szczególnie klas. Myślę, że nie ma zbytnio sensu się tutaj rozwodzić bo w dziale SCB można znaleźć moją propozycje (jak coś rzeczywiście ruszyło w kierunku tego trybu to będzie taka informacja i wtedy może coś się jeszcze wymyśli).

3) TheBridge - Moim założeniem na tym trybie było przede wszystkim zwiększenie ilości monet za gole i wygraną dla graczy, jednak proponuję aby usunąć z itemów stałych wędkę i ewentualnie seta. Przydałoby się też ograniczyć budowanie mostu do góry żeby nie było zabudowywania bazy (oba te tematy zostały omówione w innych propozycjach i dalej czekają na jakikolwiek odzew). Co do tego MVP nie wiem, nie jestem przekonany, myślę, że wystarczyłaby ta tabela ze statystykami tak jak jest na BedWars i SkyWars. 

4) BuildBattle - No tutaj wszystkie te pomysły przypadły mi do gustu, nie mam na ten moment nic do dodania

5) BedWars - Wiadomo, jest nowa edycja, póki co są na bieżąco wgrywane poprawki, też myślałem o tych kolorowych łóżkach w zależności od teamów, jeżeli jest to możliwe do wprowadzenia to czemu nie (więcej na temat bw napisałem na dc, myślę, że jest to warte uwagi).

6) HNS - Wszystkie najciekawsze propozycje można znaleźć w dziale HNS (Ważne - Hide and Seek), więc tutaj też nie ma zbytnio sensu rozwijać tematu, pozostaję czekać kiedy tryb zostanie zaktualizowany.

7) SkyWars - Co jak co, ale ta edycja to dla mnie jakieś kompletne nieporozumienie. Zero balansu w klasach, zbyt duża różnica między itemami na wyspie środkowej a wyspie gracza, tak jak na poprzedniej edycji, znów jest wyścig na środek i kto będzie pierwszy to ma w połowie diamentowy set, a ten kto nie zdąży ma skórzany, więc żadnych szans z pokonaniem przeciwnika. Chciałbym jeszcze kiedyś ujrzeć starą edycję, ale czy coś z tego będzie raczej wątpię.

8) CaveWars - Dodać DeatMatch po np. 10 min (było gdzieś o tym w propozycji), dodać tą poczekalnię (jeżeli rzeczywiście była lepsza), zależy co inni sądzą, poza tym bez zmian

9) Arcade - Moim zdaniem usuwanie gier nie ma sensu, po pierwsze odświeżyłbym lekko ten tryb (pododawał po 2 mapy na każdym trybie + dodać NPC szybkiego dołączania tak jak ma to miejsce na innych trybach), a po drugie dodać jakieś nowe gry których nie ma na żadnym Polskim serwerze. Proponuję również dodać na Kalamburach urozmaicenie, możliwość wyboru np. 3 proponowanych tematów (VIP 4), jest to na Polskich serwerach, ale moim zdaniem to naprawdę fajny dodatek (ewentualnie wymyślić coś jeszcze).

10) VD - Tryb do usunięcia, od dłuższego czasu ma zerową grywalność i według mnie nie ma najmniejszego sensu by go dalej rozwijać.

11) SBSG - Zgodnie z głosowaniem wygrało przywrócenie starej wersji, więc na temat obecnych SBSG nie ma sensu zbytnio się rozpisywać (chyba, że coś się zmieni w tej kwestii). Osobiście uważam, że zrobienie niektórych nowych, ciekawych klas + zbalansowanie starych aby były grywalne + dodanie nowych mocy i dodać mapy które miały być dawno temu, teraźniejsza edycja ma szansę mile zaskoczyć. Jestem zwolennikiem grania klasami z dużo większą ilością żyć niż grania na klasycznym SG, więc dlatego takie jest moje zdanie. 

12) Propozycje serwerowe - Co do NPC podoba mi się pomysł Miszana, TOP 3 graczy na podium, komenda /zapros jak najbardziej, myślę, że nawet teraz miałaby prawo bytu, spamu nie będzie, bo jest mało ludzi, a jak czasem chcę się zagrać jakąś arenę to łatwiej będzie uzbierać graczy do gry. Temat o wykrywaniu wulgarnych nicków został gdzieś omówiony w propozycjach, bardziej odpowiada mi pomysł ananasa choć nie będzie to łatwe do zrobienia. Co do eventów zbliża się turniej BedWars, więc to już coś, dobrze byłoby zobaczyć takie turnieje na różnych trybach. 

Jak już mówimy o propozycjach to mam tu również dotyczące rangi VIP:

- dodać jeszcze więcej tagów aby był większy wybór (na forum jest ich multum)

- do efektów (złota marchewka) dodałbym jeszcze parę nowych, bo obecne są trochę przestarzałe

- możliwość zaproszenia graczy komendą /zapros, czas pomiędzy wysłaniem kolejnej wiadomości: 3-5 min. Wyżej zostało opisane jak to będzie działać co do samej komendy to myślę, że wysyłałoby się ją za pomocą komendy /zapros <tresc>.

- zrobić np. jakieś przeceny czy to na BedWars czy na innych trybach (jak będzie więcej ludzi)

(Niektóre ciekawe urozmaicenia dla VIP'a odnośnie np. trybów napisałem na dc, więc nie będę się powtarzał)

Dziękuję, 

Pozdrawiam,

Ender690x

Edited by Rivaser

przeglądam sobie forum a tutaj życie. Szczerze - zgadzam się z Enderem i nie mam nic do dodania względem jego analizy i propozycji.