Jump to content

[Podanie Odrzucone] KapoRRe

KapoRRe
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: KapoRRe
2. Wiek: 15 (za dwa miesiące 16)
3. Opisz siebie: Jestem na ogół spokojną osobą, nie mam zmiennych nastawień. Pod względem zainteresowań, nie mam ich stałych, ciągle mam zajawki na inne rzeczy. Potrafię robić kompromisy w różnych sytuacjach. Pod względem gier jestem starym wyjadaczem, rzadko kiedy gram w jakieś nowsze gry. Wolę zdecydowanie pograć w Minecraft czy Gta San Andreas.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? gram tu od kilku lat, można powiedzieć że moje początki gry w Minecraft zaczęły się na tym serwerze. Od zawsze lubiłem ten serwer pod względem wykonania czy trybów, przesiedziałem na nim setki godzin samemu, lub z kolegami dobrze się bawiąc. Będąc młodszym zawsze bycie kimś wśród administracji tego serwera było moim takim dziecięcym marzeniem, jednak zawsze wiedziałem, że raczej w tamtym wieku się nie nadaje, gdy wróciłem do Minecraft po rocznej przerwie przypomniałem sobie o tym celu i właśnie dlatego teraz pisze te podanie. Gdybym dostał rangę nie traktowałbym tego jako żmudną prace i obowiązek, tylko cieszyłbym się, że mogę być wśród Administracji i na pewno moja gra, miałaby świetną jakość i podejście, gdyż zależało by mi na każdym graczu tak samo i by pomagać graczom, którzy możliwe, że dopiero co zaczynają przygodę na serwerze, jak jak ja kiedyś. W dodatku poza szkołą czy świętami nic mnie nie ogranicza, także na pewno wpadałbym regularnie na serwer i na pewno często gracze mogliby mnie widzieć na serwerze często i zgłaszać swoje problemy.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od kilku dobrych lat, jednak nie pamiętam dobrze, dlatego bezpiecznie powiem, że od 2015 roku.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Pon-Piątek myślę, że 2 godziny na dzień, wiadomo to też zależy czy miałbym sprawdzian lub dużo nauki w ten dzień, Sob-Niedz jeśli niemiałbym jakiś konkretnych zajęć w weekend to czas nieograniczony, jaki mógłbym przesiedzieć, jednak zależy to też od liczby graczy, bo jeśli grałoby z 10 osób, to wbiłbym na godzinkę skontrolować, czy nikt nie wykorzystuje braku administracji i nie pozwala sobie na za wiele. Jednak gdyby w ten dzień grałoby sporo osób, to mógłbym wbijać regularnie w ten dzień i kontrolować, czy wszystko gra.
7. Czy masz możliwość nagrywania rozgrywki? tak/nie -Tak
    Discord: tak/nie - Tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie - Tak
    Mutacja: tak/nie - Sam nie wiem, no można powiedzieć, że częściowo
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) - Tak

Cześć,

Podanie jest krótkie, ale idzie się dowiedzieć co nieco o tobie, jednakże statystyki nie należą do tych najgorszych, ale i nie do tych najlepszych. Myślę, że mogę dać ci szansę.

Zapraszam na rozmowę (Napisz do mnie na dc xRevi#8711 w celu ustalenia terminu rozmowy).

Hejka!

Dosyć słabe statystyki jak na granie od 2015... Bardzo mało dowiedzieliśmy się o Tobie z podania, ale może podczas rozmowy powiesz więcej.

Zapraszam na rozmowę (napisz do mnie na dc: jula#6449 żeby umówić się na termin :))

Hej,

Statystyki mogłyby być lepsze, podanie jest nie najgorsze.
Zapraszam na rozmowę (Kamilosb#9372).

Cześć,

Zapraszam na rozmowę rekrutacyjną

Discord: iSO#4185

Brak zainteresowania procesem rekrutacji.

Podanie odrzucone.

• iSOPL changed the title to [Podanie Odrzucone] KapoRRe
  • iSOPL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 44 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...