Jump to content

[Podanie] KacpiPetarda

Recommended Posts

1. Nick w grze: KacpiPetarda (tymczasowy)
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie:  Mam na imię Łukasz, mam 15 lat. Chodzę do 8 klasy podstawówki . Moim ulubionym trybem jest Skywars bedwars i SCB, a moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są informatyka oraz WF. W przeciwieństwie do większości młodzieży w moim wieku nie lubię piłki nożnej, wolę piłkę ręczną. Jak mam wolny czas, to staram się zgłębiać moją wiedzę z zakresu informatyki. Lubię również od czasu do czasu sięgnąć po książkę. Moją ulubioną książką jest Magiczne Drzewo. Oprócz czytania i grania w gry komputerowe lubię pobawić się z moim młodszym bratem. Uważam, że jestem osobą, która umie wyczuć odpowiednią chwilę na żarty i śmiechy, ale również na bycie osobą poważną. Jeszcze mam jedną cechę. Niektórzy uważają, że jest u mnie na "+", ale inni, że na "-". Jestem osobą dość upartą, więc jak się staram o coś to staram się iść do przodu.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?  Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Uważam, że na serwerze zdarzają się przypadki na przykład kiedy ktoś reklamuje inne serwery, obraża graczy czy też udostępnia treści nieodpowiednie za pośrednictwem chatu, a administracja nie może być w kilku miejscach na raz. Czasem nawet się zdarza, że administracja pilnuje innych trybów i zostaje inny zostaje bez opieki. Mam ochotę pomóc administracji z pilnowaniem porządku na serwerze. Jakbym otrzymał rangę, to najwięcej czasu spędzałbym na SkyWars,SCB i Bedwars nie wykluczam innych trybów.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? ok. 2 lata z przerwami.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Na serwer w tygodniu spędzam 3-4h a weekendy od 4-8h.
7. Czy masz możliwość nagrywania rozgrywki? tak/nie 
    Discord: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) tak

Hej,

po ostatnim Twoim zachowaniu na pokoju pomocy, jak i aktywności na serwerze jestem na NIE.

Siema,

Twoje zachowanie na kanale pomocy było nieodpowiednie, ale także aktywność na serwerze nie zachęca mnie żebym zaprosił cię na rozmowę.

Jestem na nie.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...